LEPŠIE MIESTO PRE ŽIVOT

OSTROV BRAČ A NAŠA PONUKA

Spoločne nájdeme Váš nový domov

BRAČ

Ostrov Brač patrí medzi 10 najlepších destinácií pre život

Čo ak vám povieme, že si za cenu bytu na bratislavskom sídlisku viete kúpiť apartmán v krásnom rezorte neďaleko chorvátskej pláže? Na ostrove Brač si môžete splniť sen žiť a pracovať pri mori a užívať si tu pobyt celý rok alebo jeho časť a zvyšok času profitovať z prenájmu.

 

Predstavte si, že sa ráno zobudíte s pocitom slnečných lúčov na tvári. Než sa pustíte do práce, prebehnete sa po pláži a medzi online stretnutiami si vyvetráte hlavu prechádzkou po promenáde. Kedykoľvek sa vám zažiada, vyberiete sa na obed s dokonalým výhľadom. A keď sa za súmraku budete vracať domov, bude vás sprevádzať šum mora a ružové zore nad morskou hladinou. A čo viac, môže to byť váš posledný pohľad predtým, ako sa uložíte do postele. Aj takto môžu vyzerať vaše zimné mesiace a vôbec pritom nemusíte prestať pracovať na svojej kariére a budúcnosti. 

Správny čas je teraz

teraz

Ak ste Brač ešte nenavštívili, možno ten správny čas nadišiel práve teraz. Tento výnimočný kus zeme v Jadranskom mori je tretím najväčším ostrovom Dalmácie a nesie si v sebe neskutočnú energiu. Je to miesto, do ktorého sa zamilujete po prvej návšteve (overené na vlastnej koži!).

Ostrov Brač je jednoducho stávka na istotu. Nádherná farba mora, dobré víno a jedlo, príroda, ale aj história. To všetko si môžete dopriať z pohodlia vlastného domova, ktorý si tu viete vytvoriť v apartmánoch, ktorým nechýba štýl a vkus.

V našej ponuke nájdete apartmánové domy v projekte Sutivan. Pobrežie Sutivanu je dlhé tri kilometre a po celej jeho dĺžke sú každých 50 až 200 metrov pekné okruhliakové pláže ponúkajúce príjemné kúpanie. Pri plážach tiež nájdete výborné reštaurácie a kaviarničky, ktoré vám ešte posilnia dokonalú prímorskú atmosféru.

V prvej etape vám ponúkame 6 moderných budov v perfektnej lokalite len pár metrov od mora. Apartmány poskytujú pokoj, súkromie a dostatok priestoru. Vyberte si z našej aktuálnej ponuky a zažite si túto atmosféru vo vlastnom nadčasovom bývaní s možnosťou ďalšieho prenájmu.

Čo Vám ponúkame

ponuka

Vybavenie Apartmánov

POZEMOK V OLIVOVOM HÁJI

Pozemok sa nachádza v obci Mirca a je len 5 minút vzdialený od prístavného mesta Supetar.​

1595 m2

Chorvátsko - Mirca

POZEMOK PRE APARTMÁNOVÝ DOM

Slnečný pozemok vhodný pre stavbu apartmánového domu.

879 m2

Chorvátsko - Superat

NÁDHERNÝ POZEMOK S VÝHĽADMI

Ponúkame na predaj investičný pozemok o výmere 2976m2 za neskutočnú cenu 92.400 eur.

2976 m2

Chorvátsko - Superat