Niečo o nás

Kde sme sa tu vzali

Skúsení realitní makléri a dizajnéri

Tatiana Nemcová
Licencovaná maklérka a zakladateľka spoločnosti

Tatiana Nemcová

Som mama a realitná maklérka. Mojou špecializáciou je pomôcť vám predať nehnuteľnosť rýchlo a ľahko, za čo najvyššiu cenu a zabezpečiť plynulý proces obchodu od samotného rozhodnutia až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Reality sú pre mňa už 15 rokov spojenie obchodu, vzťahov, života, ale aj dizajnu a architektúry. 

Predaj nehnuteľnosti už stabilne od roku 2009 zastrešujem v Bratislave a blízkom okolí. Sústredím sa hlavne na rezidenčné nehnuteľnosti. V roku 2022 som moje portfólio rozšírila o ponuku rôznych atraktívnych nehnuteľností na nádhernom slnečnom ostrove Brač.

Veľmi si zakladám na dobrých a stabilných obchodno – priateľských vzťahoch a dôvere.

Svoj voľný čas mimo práce veľmi rada trávim sledovaním trendov v interiérovom dizajne, ale medzi moju vášeň patrí aj zdravý životný štýl a príroda, ktorá mi dodáva energiu a radosť.

Zostaňte v kontakte

Manažérka realitnej kancelárie

Katarína Pospíchalová

Realitný trh bola vždy oblasť, kde som sa cítila dobre. Rozumiem súvislostiam a potrebám na strane kupujúcich, ale aj predávajúcich. 

Moja angažovanosť pri hľadaní toho najlepšieho pre klientov, spoľahlivosť a neustály záväzok k etike v obchode sú kvality, vďaka ktorým sa vracajú stáli klienti a prichádzajú noví na základe ich odporúčaní. 

Moja práca nie je iba o predaji a nákupe- je to o vytváraní dlhodobých vzťahov a o tom, ako klientom pomôcť nájsť miesto, ktoré môžu nazvať domovom.

Zostaňte v kontakte

Licencovaná maklérka a interiérová dizajnérka

Alžbeta Rajtar

K práci realitnej maklérky som sa dostala po rodičovskej dovolenke.

Bola to pre mňa veľká výzva, no zároveň aj veľká radosť, po každom malom úspechu – po dobre pripravenej ponuke, kvalitnej prezentácií pri obhliadke a po podpise prvej rezervačnej zmluve som doslova skákala od radosti. 

Tieto pocity mi ostali dodnes. 

Pri každom jednom predaji či prenájme sa teším s novými majiteľmi, že som im pomohla nájsť ich nový domov. Svoju prácu robím profesionálne a ľudsky.

Zostaňte v kontakte

licencovaná maklérka

Dominika Tutková

Som nadšená realitná maklérka s vášňou pre pomoc klientom pri nachádzaní ich vysnívaných domovov a investičných príležitostí. Mám silné zázemie v oblasti zákazníckeho servisu a komunikácie, čo mi umožňuje efektívne identifikovať a plniť potreby každého klienta.

Vždy sa snažím o poskytovanie prvotriednych služieb, založených na dôvere, transparentnosti a dôkladnej znalosti trhu. Mám detailné oko pre výber nehnuteľností a verím, že môj priateľský a profesionálny prístup vám pomôže hladko a úspešne prejsť celým procesom kúpy alebo predaja nehnuteľnosti.

Teším sa na spoluprácu a na to, že vám pomôžem nájsť miesto, ktoré budete nazývať domovom!

Zostaňte v kontakte

Licencovaná maklérka

Lucia Pešková

,,Cena je to, čo zaplatíte. Hodnota je to, čo dostanete.”
( Warren Buffett) 

Práca v realitách je každý deň iná, zaujímavá a inšpiratívna. 
Každý deň nové ľudské osudy a životné príbehy. 
Z klientov sa častokrát stávajú kamaráti.
Zakladám si na osobnom prístupe, efektivite, spoľahlivosti a profesionalite.
Aby som mohla dávať hodnotné služby je pre mňa samozrejmé neustále vzdelávanie sa či už ohľadne nehnuteľnosti, rétoriky, predaja, marketingu, psychológie… 
Teším sa z každého splneného sna o novom bývaní.
 

Zostaňte v kontakte

Spokojný klient je našou prioritou

REFERENCIE
S p. Nemcovou bola spolupráca naozaj radosť. Almonds Reality mi poskytli vysoký štandard služieb. P. Nemcová bola vždy k dispozícii, dostupná a vysoko ochotná. Pozitívny prístup pomohol vo viacerých chvíľach. Kooperácia bola bezproblémova aj v smere k mojej fin. sprostredkovateľke, čo je taktiež veľmi cenené. Ďakujem, ak v budúcnosti budem riešiť akúkoľvek otázku realít, určite sa sem vrátim.
Marek
Spoluprácu s Tatianou Nemcovou hodnotím veľmi pozitívne. Vzhľadom na to, že žijem v zahraničí všetko som prenechal na pani maklérku. Od prevzatia bytu po predchádzajúcich nájomníkoch, zadováženie nového spotrebiča, riešenie údržby klímy až po samotné odovzdanie bytu novému nájomníkovi. A to všetko do týždňa od zverejnenia ponuky. Ďakujem.
Richard
Zdravím Tánička! Chcem Vám ešte raz poďakovať za skvele a ozaj profesionálne odvedenú prácu. Pevne verím, že sa ešte niekedy stretneme a podebatujeme. Pekný víkend želám!
Ľuba Albertová
Byt sme sa snažili predať 2 roky, avšak neúspešne. Potom sme ponúkli spoluprácu p. Rajtarovej z Almonds Reality. Vytvorila 3D online prehliadku a návrh interiéru aj so zmenou dispozície bytu. Aj vďaka jej nadšeniu a profesionálnemu prístupu sa byt predal hneď po prvej prehliadke. Komunikácia s ňou je viac než príjemná, je ústretová a ochotná. Preto rozhodne odporúčam spoluprácu s ňou. My sme boli nadmieru spokojní!
Zuzana P.
Ďakujeme za ochotný prístup, a pomoc pri predaji a následnej kúpe bytu. Za profesionálny servis, vďaka ktorému všetko prebehlo bez problémov. V budúcnosti, keď budeme opäť riešiť predaj nehnuteľnosti vieme, kde sa môžeme s dôverou obrátiť. Ešte raz vďaka.
Alena F.
Bol som veľmi spokojný s profesionalitou realitnej maklérky Alžbety Rajtarovej Korčekovej. Určite odporúčam každému. Ďakujem.
Tomáš B.