Bratislava STARÉ MESTO

Byt s obrovským potenciálom v srdci Starého Mesta

Bratislava

2 izby

65,5

STARE MESTO

Atraktívny byt v tichej lokalite Starého Mesta – ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný byt s rozlohou 62 m² v prestížnej lokalite Bratislava – Staré Mesto ( oproti Dvom levom). Byt sa nachádza v slepej, veľmi tichej uličke, čo zaručuje pokojné bývanie bez rušivých zvukov mesta. Bezproblémové parkovanie priamo pred domom je veľkou výhodou.

Byt sa nachádza na 3. poschodí zo 4 a ponúka krásny výhľad priamo na koruny stromov, čo vytvára príjemnú atmosféru. Juhozápadná orientácia zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla počas celého dňa. K bytu patrí aj lodžia s rozlohou 3,5 m², ideálna na relax, a pivnica s rozlohou 5 m², poskytujúca dostatok úložného priestoru.

Hoci momentálne v dome nie je výťah, jeho inštalácia je v štádiu riešenia a čoskoro bude k dispozícii. Bytový dom je postavený z kvalitnej tehly, čo zaručuje dobrú tepelnú izoláciu a nízke mesačné náklady.

Byt je momentálne v neobývateľnom stave a čaká na nového majiteľa, ktorý si ho zrekonštruuje podľa svojich predstáv. Veľkou výhodou je absencia nosných priečok, čo umožňuje novému majiteľovi prispôsobiť dispozíciu bytu a prípadne ho premeniť na 3-izbový byt.

Za domom sa nachádza spoločný dvor, ideálny na oddych alebo detské hry. Lokalita Starého Mesta ponúka vynikajúcu občiansku vybavenosť – v pešej dostupnosti nájdete obchody, kaviarne, reštaurácie, školy a parky.

Táto ponuka predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú bývanie v srdci Bratislavy s možnosťou vytvoriť si domov podľa vlastných predstáv. Neváhajte a príďte sa presvedčiť osobne o jedinečnosti tejto ponuky!

Email: tutkova@almondsreality.eu

tel: 0948 669 676

LICENCOVANÁ MAKLÉRKA

Dominika Tutková

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Rada Vás nehnuteľnosťou prevediem aj online prostredníctvom komentovanej 3D prehliadky.

Tatiana nemcová

Kontakt

Neváhajte ma kontaktovať, alebo sa somnou spojiť prostredníctvom sociálnych sietí. 

Adresa

Vajnorksá 100/B Bratislava

Email

tutkova@almondsreality.eu

Telefón

+421 948 669 676

Popíšte nám Vaše potreby a možnosti.

V kontaktnom formuláry nám popíšte, či máte záujem o predaj, kúpu, prenájom, alebo inú z našich služieb. 

Čím presnejšia bude Vaša správa tým dôkladnejšie ju môžme spracovať a následne Vás kontaktovať.