Zálesie

Priestranný 5i dom s bazénom a náhernou záhradou

Zálesie

5 izieb

341 m

5i rodinný dom s bazénom

Prekrásna záhrada a bazén v priestrannom 5i dome

Popis nehnuteľnosti

IDEÁLNE RODINNÉ BÝVANIE V ZÁLESÍ, PRIESTRANNOSŤ INTERIÉR AJ EXTERIÉR, BAZÉN

Na predaj 5 izbový rodinný dom, ktorý je ideálnou voľbou pre náročného klienta, ktorý hľadá nadštandardný priestor ako v interiéri tak aj v exteriéri. Rodinný dom je prakticky dispozične riešený na dvoch podlažiach na pozemku o výmere 1476 m2. Kompletná výmera nehnuteľnosti vrátane dvojgaráže a terasy je exkluzívnych 341 m2. Dom, ktorý Vám predstavujeme predstavuje vysokú mieru súkromia a zabezpečí Vám veľmi pokojné, bezpečné a tiché bývanie. Ak máte v rodine viac áut, žiaden problém. Okrem dvojgaráže máte k dispozícii aj prístrešok pre ďalšie autá. Praktické miesto na odkladanie grilov a kosačky má svoje miesto hneď pri garáži a určite ho nový majiteľ ocení.

Dom:

Po zaparkovaní v komfortnej dvojgaráži vstúpite do domu, ktorého najväčším benefitom je, že má veľmi praktickú dispozíciu s priestrannými izbami. O pozitívne emócie sa postará pohľad na záhradu snov s dospelou vegetáciou a bazénom, ktorý je na slanú vodu. Záhrada je kompletne pod závlahovým systémom a je napojená na vlastnú studňu. A je skutočne očarujúca.  Za každého ročného obdobia oceníte úplné prestrešenie a vybavenie terasy. Príjemne prepojenie interiéru s exteriérom sa postarajú o rodinné grilovačky a oslavy v súkromí Vašej záhrady Vám budú spríjemňovať každú voľnú chvíľu.

Dennú časť tvorí štýlovo zariadená kuchyňa s jedálňou a obývacia časť s krbom. Dominantným prvkom celého interiéru tvorí krásne drevené schodisko. Jedálenská časť má výhľad do záhrady a je orientovaná na JZ, Na prízemí domu sa nachádza aj veľkorysá spálňa s vlastnou kúpeľňou a hosťovská toaleta s umývadlom pri vstupe.

Nočná časť domu je na poschodí. Vyzdvihli by sme tri veľkometrážne spálne na poschodí ( 39m2, 36m2, 36m2), ktoré nový majiteľ určite ocení, ako aj priestrannú kúpeľňu v neutrálnom farebnom prevedení s denným vetraním a priestorom na kotol.

Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom značky Junkers. Dom je postavený z tehly a je kvalitne zateplený. Studňa je súčasťou záhrady a rodinný dom je na studňu napojený. Možnosť napojiť sa aj na obecný vodovod je k dispozícii.

Ďalšie vybavenie:

–        čistička aj žumpa

–        nízke mesačné náklady (85eur elektrika, 76 eur plyn)

–        plastové okná so žalúziami

–        centrálny vysávač

–        bazén o výmere 10×5

–        optický kábel pred domom

–        dvojgaráž o výmere 38 m2

Lokalita:

Zálesie je lokalita s pokojným rodinným charakterom. Lokalita je atraktívna Obec Zálesie disponuje úplnou občianskou vybavenosťou, obchody, školy, škôlky. pre milovníkov aktívneho životného štýlu môžu očakávať kultúrne podujatia, jazero, vodné športy, les či cyklotrasy.

Pri vážnom záujme Vám rodinný dom odprezentujeme osobne. Garantujeme Vám profesionálny právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností a asistenciu pri prepise. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti.

 
 
Zakladateľka spoločnosti a osobná maklérka pre slovenský a zahraničný trh

PhDr. Tatiana Nemcová

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Rada Vás nehnuteľnosťou prevediem aj online prostredníctvom komentovanej 3D prehliadky.

Tatiana nemcová

Kontakt

Neváhajte ma kontaktovať, alebo sa somnou spojiť prostredníctvom sociálnych sietí. 

Adresa

Vajnorksá 100/B Bratislava

Email

nemcova@almondsreality.eu

Telefón

+421 910 788 788

Popíšte nám Vaše potreby a možnosti.

V kontaktnom formuláry nám popíšte, či máte záujem o predaj, kúpu, prenájom, alebo inú z našich služieb. 

Čím presnejšia bude Vaša správa tým dôkladnejšie ju môžme spracovať a následne Vás kontaktovať.