Hrubá Borša, Green Resort

Moderný 5i rodinný dom

Hrubá Borša

5 izieb

154m + Pozemok

5i dom

Moderný rodinný dom v Green Resort Hrubá Borša

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj samostatne stojaci moderný 5-izbový rodinný dom v zabývanej časti Green Resort obce Hrubá Borša predurčený na rodinné bývanie. Je postavený na pozemku o výmere 611 m2 a jeho zastavaná plocha tvorí 182 m2. Celková úžitková plocha domu 155 m2 je rozložená do dvoch podlaží s komfortným dispozičným riešením. Dom sa predáva so zariadením (okrem manželskej postele).

Ide o nadštandardný priestranný rodinný dom, ktorého súčasťou je prístrešok pre parkovanie auta. Parkovanie je možné aj pred parkovacím prístreškom, prípadne pred domom na ulici. Rodinný dom je zateplený a oplotený, pred vstupom do domu plocha spevnená zámkovou dlažbou. Kombinácia stavebných konštrukcií s nadštandardnými tepelno-technickými vlastnosťami je predpokladom minimalizovania spotreby energie na vykurovanie.

DISPOZÍCIA:

Vstup do domu je riešený z prednej strany domu do zádveria, odkiaľ sa vchádza do centrálnej dennej časti domu, kde je umiestnené schodisko na poschodie. Naľavo za zádverím je z chodby prístupná technická miestnosť a rodičovská izba s otvoreným šatníkom a vlastnou samostatnou kúpeľňou s WC. Napravo od schodiska sa otvára centrálna časť domu, pozostávajúca z obývacej izby s jedálňou a kuchyňou. Schodiskom z centrálneho priestoru na prízemí sa dostaneme na poschodie, kde naľavo je jedna izba a kúpeľňa s WC a napravo dve izby.

► Prízemie: predsieň, WC, technická miestnosť, veľkorysá obývacia izba, kuchyňa, komora, schodisko, spálňa, šatník, kúpeľňa so sprchou a toaletou + terasa na zadnej strane domu

► Poschodie: chodba, kúpeľňa s vaňou a toaletou, 3x izba, terasa prístupná z jednej z izieb. Všetky miestnosti na poschodí sú s plnou výškou.

► Prístrešok: prekrytá exteriérová časť ako parkovacie miesto pre 1 automobil, príp. užitočný priestor pre uskladnenie záhradnej techniky

ŠPECIFIKÁCIA DOMU:

• dokončenie a kolaudácia v r.2018

• postavený z tehly hr.300mm, zateplený hr.180mm

• kombinácia pultovej a plochej strechy

• hliníkové zasklené steny a okná

• exteriérové žalúzie

• elektrické kúrenie, kotol s tepelným čerpadlom

• podlahy prírodné drevo /dub

• krb

• keramické obklady a dlažby z lux. talianskej dlažby

• kuchyňa so vstavanými spotrebičmi

• vstavané skrine …

• kvalitné interiérové dvere (drevo, sklo)

• 2 parkovacie miesta (1x pod prístreškom)

ROZLOHA – PLOCHY:

Výmera pozemku: 611 m²

Zastavaná plocha: 182 m²

Celková úžitková plocha: 155 m²

Úžitková plocha – prízemie: 93 m²

Úžitková plocha – poschodie: 62 m²

LOKALITA:

Obec Hrubá Borša je vzdialená 8 km od Senca, 35 km od Bratislavy a do Trnavy je to 33 km. Autobusová doprava, dobré napojenie na D1, vlakové spojenie zo Senca do Bratislavy.

Obec Hrubá Borša je rajom pre golfistov, nachádza sa 8 km od Senca s rýchlym napojením na diaľnicu D1 do Bratislavy a Trnavy (cca 30 min autom). Obec Hrubá Borša má kompletnú občiansku vybavenosť – súkromnú aj obecnú materskú škôlku, potraviny, reštaurácie, športové vyžitie ako aj známe golfové ihrisko, jazdeckú školu, fitnes centrum, športový areál s futbalovým ihriskom. Dominantou Hrubej Borše je krásna vynovená kaviareň a reštaurácia GreenTree, kde si môžete po náročnom dni posedieť v príjemnom prostredí s priateľmi. To všetko aj v spojitosti s blízkosťou Slnečných jazier vám dopraje pohodlný a pokojný domov spojený s modernými možnosťami dnešnej doby.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, neváhajte ma kontaktovať na tel.č. 0910 788 788, e-mail: nemcova@almonds.sk, alebo osobne v Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, Bratislava.

 

Zakladateľka spoločnosti a osobná maklérka pre slovenský a zahraničný trh

PhDr. Tatiana Nemcová

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Rada Vás nehnuteľnosťou prevediem aj online prostredníctvom komentovanej 3D prehliadky.

Tatiana nemcová

Kontakt

Neváhajte ma kontaktovať, alebo sa somnou spojiť prostredníctvom sociálnych sietí. 

Adresa

Vajnorksá 100/B Bratislava

Email

nemcova@almondsreality.eu

Telefón

+421 910 788 788

Popíšte nám Vaše potreby a možnosti.

V kontaktnom formuláry nám popíšte, či máte záujem o predaj, kúpu, prenájom, alebo inú z našich služieb. 

Čím presnejšia bude Vaša správa tým dôkladnejšie ju môžme spracovať a následne Vás kontaktovať.