HRUBÁ BORŠA

SLNKO, VODA, GOLF !

BÝVANIE NA GOLFE

POPIS PROJEKTU

Ideálne miesto pre bývanie, golf a relax

 

„Ideálne miesto pre bývanie, golf a relax“ je synonymom pre výnimočný projekt GREEN RESORT. 

Projekt je tvorený 18 jamkovým majstrovským golfovým ihriskom (viac info nájdete na: www.golfborsa.sk), 9 jamkovou akadémiou, 250 metrov dlhým odpaliskom a cvičnými plochami. V areáli sa nachádza novovybudovaný  club house  s reštauráciou a súčasťou areálu sú aj pozemky určené na individuálnu bytovú výstavbu.  Ďalšou fázou projektu je nové, citlivo zakomponové bývanie v domoch s troma bytovými jednotkami v priamom kontakte s golfovým ihriskom a výhľadmi na les.

Začiatok budovania GREEN RESORTu sa datuje do roku 2008, kedy Ing. Jozef Munka CSc. a jeho dvaja synovia  Martin a Marek začali po realizácii mnohých golfových areálov v Slovenskej a Českej republike zhmotňovať svoju vlastnú víziu o krásnom prostredí pre bývanie, golf a relax.

Golfový areál  v GREEN RESORTe, kde samotné ihrisko projektoval Ing.  Martin Munka, patrí medzi TOP slovenské a české rezorty  s kladeným dôrazom na kvalitu hracích plôch,  s individuálnym prístupom k širokej  členskej  základni  a v neposlednom rade výbornou reštauráciou. 

Projekt domov a pozemkov v GREEN RESORT je ušitý na mieru pre tých, ktorí túžia bývať mimo ruchu mesta, obklopení zeleňou, jazerami a v priamom kontakte s golfovým ihriskom.

Architektonický projekt, kvalita výstavby a realizácia golfového areálu sú zárukou, že vložené investície nestratia hodnotu a investícia sa  bude časom zhodnocovať.

 

Objavte nový životný štýl spojený s aktívnym relaxom.

LOKALITA

GREENRESORT, známy kvalitným 18 jamkovým majstrovským golfovým ihriskom sa nachádza v obci Hrubá Borša len 7km od najslnečnejšieho okresného mesta Slovenska – Senca


Obec Hrubá Borša, je vzdialená od svojho krajského mesta Bratislavy len 25 km a blízko aj do ďalšieho krajského mesta Trnavy.

Dynamicky sa rozvíjajúca obec Hrubá Borša, ponúka okrem golfu množstvo ďaľších zaujímavých aktivít a služieb pre jednotlivcov a rodiny s deťmi:

 • v obci sa nachádza jazdecká škola s ponukou jazdeckých kurzov pre deti aj dospelých, s možnosťou vyskúšať si westernové jazdenie (www.danubepolo.sk)
 • v obci sú dve materské škôlky  – obecná a súkromná  (www.carovnydomcek.sk), obe materské škôlky sú s vyučovacím jazykom slovenským
 • v obci sa nachádzajú potraviny Marhuľka a potraviny HB – Môj obchod
 • vedľa obecného parku sa nachádza reštaurácia „Pod vežou“ 
 • svoje zdravie si môžete upevniť v modernom športovom centre http://www.greenfit.sk/,
 • alebo na obecných športoviskách: https://www.hrubaborsa.eu/6466/sportovisko-hruba-borsa
 • pre deti sa v obci nachádza niekoľko obecných a komunitných detských ihrísk
 • v areáli GREEN RESORT na Rovnej ulici sa nachádza príjemná kaviareň Family cafe, ako aj prevádzky starostlivosti o ľudské telo ako kaderníctvo, kozmetika či nechtové štúdio
 • obec má krásny, udržiavaný parčík s detským ihriskom, v okolí ktorého sa organizuje množstvo obecných akcií

V tesnej blízkosti obce Hrubá Borša sa nachádzajú aj nasledovné a atraktívne miesta:

 • snáď každému na Slovensku známe Slnečné  jazerá  a Aquapark v Senci  (www.aquaparksenec.sk), 
 • v Jelke, hneď vo vedlajšej obci Vám odporúčame skúsiť v lete splavovanie Malého Dunaja (http://www.restauracia-malom.sk
 • v susednej obci Kostolná pri Dunaji sa nachádza oáza Sibírskeho tigra (www.tigre19.webnode.sk)
 • ďalšie, najbližie majstrovské 18 jamkové ihrisko sa nachádza v obci Sedín len 15 minút cesty autom (https://www.golfsedin.sk)

 

GOLF
RELAX & ŽIVOTNÝ ŠTÝL

GREEN RESORT znamená objavenie nového životného štýlu spojeného s aktívnym relaxom. Máte možnosť po práci zobrať palice a “ísť na to”. Nechce sa Vám variť? Za rohom máte výbornú kuchyňu. Chcete si ísť cez víkend aktívne oddýchnuť na Vaše obľúbené ihrisko a opustiť mesto? Ponúkame Vám byty v areáli GREEN RESORT.

ZELEŇ A JAZERÁ

Nie ste golfista? Nevadí. Užite si každý deň výhľad na zeleň a jazerá, ktoré budú obklopovať Váš nový domov.

INVESTÍCIA

Ponúkame Vám možnosť efektívne zhodnotiť Vašu investíciu. Prostredníctvom našich služieb Vám sprostredkujeme krátkodobý prenájom Vášho bytu, alebo si sprostredkujete prenájom vo vlastej réžii. Rozhodnutie je na Vás.

PhDr. Tatiana Nemcová

EXKLUZÍVNY PARTNER PREDAJA NEHNUTEĽNOSTÍ

 GREEN RESORT – Hrubá Borša

Zakladateľka spoločnosti a osobná maklérka pre slovenský a zahraničný trh
Tatiana nemcová

Kontakt

Neváhajte ma kontaktovať, alebo sa somnou spojiť prostredníctvom sociálnych sietí. 

Adresa

Vajnorksá 100/B Bratislava

Email

nemcova@almondsreality.eu

Telefón

+421 910 788 788

Popíšte nám Vaše potreby a možnosti.

V kontaktnom formuláry nám popíšte, či máte záujem o predaj, kúpu, prenájom, alebo inú z našich služieb. 

Čím presnejšia bude Vaša správa tým dôkladnejšie ju môžme spracovať a následne Vás kontaktovať.